יום שישי, 25 בנובמבר 2011

essie Glamour Purse

עיניכם הרואות, קצב העדכונים פה לאחרונה לא מזהיר, ולכל המתעניינים שהביעו דאגה לשלומי במיילים אומר רק שאני בידיים טובות ובחיקם של הגוונים האהובים עליי, שלשמחתי חורף 2011 ידע להנפיק לי. אחד מהם הוא Glamour Purse מקולצקיית הסתיו של אסי. עוד חפור, ודאי תצקצקו לכם מתחת לשפם, אבל אני כבר מזמן לא מקשיבה לצקצוקים שלכם, לקלקני להג שלי. בשבילי הוא נהדר: לא בהיר מדי ולא כהה מדי - מה שמכניס אותו לקטגוריית הצבע "חפור בינוני" שעד כה לא היו לה נציגים של ממש באוספי הדל.

הממ... התמונות.... יודעת,  בעקרון כל בלוגרית לקים היתה מתנצלת עליהן אם היו מסתננות אצלה לבלוג.
זה בדרך כלל הולך ככה: מתנצלת על הקיוטיקלס המזעזעים שלי, החתול פשוט לעס אותם (או משהו כזה). 
להתנצל? לא להתנצל?
ובכן, לאחר מחשבה מעמיקה החלטתי שלא.
ואתם יכולים לקפוץ לי (ולא לשכוח תוך כדי גם להגיד יפה תודה שבכלל יש פוסט)!

ואצלכם איך? עדכנוני נא, שמא אדאג. 

14 תגובות:

 1. לכי חפשי, תקפצי, וואטאוור!
  הקולטיקולות שלך באמת נראות במצב קשה.
  ומה שיותר מעניין - הגוון ממש יפה, הוא לא דומה מדי ל- Mink Muffs האהוב עלי?
  יש מצב לתמונת השוואה?

  השבמחק
 2. דואגים אך ממתינים בסבלנות, מכאן ועד להגיד תודה, תצטרכי להאיץ את הקצב. קטיקולות או לא, הציפרניים ארכו ויפה לך מאוד, לענין החפור, רק בגללך (זכותך?) אני אחזור לכתוב ולהפציץ בסגולים, ורודים ואפילו אדומים שמחים, צריך איזון!

  השבמחק
 3. שלום שלום גם לך! זכותך לא להתנצל!
  והגוון באמת יפה.

  השבמחק
 4. זה החפור הקלאסי ביותר שראיתי, וזו מחמאה. הוא בדיוק מה שמנסות לקלקניות להשיג עם ציפורניים באדום על בסיס כחול, לשווא. עוד חץ מדויק שנשלח מכיוון אסי. danra- אני חושבת שmink muffs הוא חום, לא חפור, ודומה מאד דווקא לhot coco שיצא אחריו.

  השבמחק
 5. גם אצלי יבש, הו כמה יבש..
  ככה שהקוטיקלות שלי גם כן סובלות.. עוד סיבה לא לחבב את החורף את ודאי אומרת לעצמך.. אני דווקא נהנת להתמרח.. מה שאני לא ממש אוהבת לעשות בקיץ (ואז הקוטיקולות סובלות עוד יותר..)

  ודעתי על הלק ברורה לחלוטין.
  מה זה החום הזה??
  חפור את קוראת לו?
  אני לא קוראת לו, שלא יבוא. חבל, הוא יאלץ לחפש בית חדש..

  השבמחק
 6. דנרה - בפקודה ממך אחפש ואף אקפוץ. את המינק אין לי אבל הוא חום יותר למיטב הבנתי.

  אפרת - התמונה עתיקה מאוד. אולי מלפני חודשיים/שלושה. אני מאוד בפיגור בצילומים שלי כך שלא צריך להתייחס אל הפוסטים שאת רואה כמשקפים בהכרח את מצב הציפורניים הנוכחי. הציפורניים שלי מאז ארכו בהרבה, ולאחרונה ממש שוב קוצרו עקב שבירות.

  מרינה - שמחה שיש לקלקנית אחת בסדום שמודעת לזכויותיי! כיוון שאני כל כך מרוצה ממך אסכים עם קביעתך (המעידה על כך שלפחות במקרה זה הפגנת טעם משובח): הגוון אכן יפה.

  J - קלאסי יכול להיות מחמאה ולא מחמאה באותה מידה, וזו הסיבה שאני מסתייגת מלתארו כך. אני נוטה לחשוב כמוך בנוגע להערה שהפנית לדנרה, אם כי אין לי את אף אחד משני הלקים האלה.

  מיטל - לך יש תירוץ - היובש של עונתנו הנוכחית. אבל לי - שצילמתי את התמונה באוגוסט (!) אין ממש תירוץ לקיוטיקלס כאלה. האמתהיא שהם תמיד במצב הזה, אלא שלכבוד צילומים אני משקיעה במיוחד ועושה דברים חריגים על מנת שהם לא יראו כך... אם את רואה את הלק הזה כחום אני משוכנעת שזה מצביע על הבדלי מסך או משהו כזה. הוא חפור באופן מובהק. וזה בסדר - עדיין לא צריך לדאוג לו לבית חדש. ממש לא רע לו אצלי!

  השבמחק
 7. אם הוא רוצה בכ"ז בית חדש אשמח לתת לו כזה ;-)

  השבמחק
 8. חחחחחחח

  אח, רותי, רותי...

  השבמחק
 9. נחמד שאת פה:)
  וכמו הגדת אותו- לא כהה מדי, לא בהיר מדי. אהבתי

  השבמחק
 10. כן מיטלוש, יש לך משהו להגיד לי??
  ;-)

  השבמחק
 11. הלק יפה, מאוד לטעמי. במיוחד בגימור הקרמי המושלם שלו.
  בקשר לקוטיקולות, לא ציפיתי ממך, אם זה ימשיך ככה אצטרך לקחת אותך בתור פרוייקט הבא (אחרי מיטל :)

  השבמחק
 12. וניטי - נפלא, אני אמצא את הזדמנות שנקפוץ יחד P:

  J - תודה ה- mink muffs בהחלט עם תת גוון אפור ולא אדום מה שגורם לו לפחות בתמונות להיראות דומה ל- Glamour Purse שפה. ה- hot coco גם מזכיר רק שיותר קרמלי/אדום מהשניים האלו. אני נוטה לחשוב שה- Glamour Purse הוא הגרסה המעט בהירה יותר של ה- mink muffs.
  אבל לא נדע בוודאות עד שלא נסוויצ' את שלושתם יחדיו ;)

  השבמחק
 13. רותי - מבטיחה לזכור זאת למקרה ש...

  מיטל - מצטרפת לגמרי ל"אח, רותי, רותי..."

  פיצ'ה - ועוד יותר נחמד שאת פה :) שמחה שאהבת.

  עדן - אחרי איום כזה נראה לי שדווקא אמשיך כך!

  דנרה - אני סמוכה ובטוחה שתמצאי את ההזדמנות.

  השבמחק
 14. danra- אני בעד השוואה מקיפה של חומים אפרפרים אבל אני עצלנית מדי וגם חלקם כבר לא אצלי(וחלקם מעולם לא היו אצלי)...אני מסכימה לגמרי שglamour purse וmink muffs שייכים לאותה משפחה, אבל למיטב זכרוני hot coco זהה לאחרון כמעט לגמרי, לא מצאתי בו אדמדמות למרות שאני מאד בעד חומים אדומים (גוון שהגיע לכדי שלמות בvery structured). למשל- http://ommorphiabeautybar.com/2010/11/18/essie-hot-coco-vs-opi-over-the-taupe-vs-essie-mink-muffs/

  השבמחק

הפוסטים הנצפים ביותר בכל הזמנים