יום רביעי, 21 בספטמבר 2011

China Glaze Brownstone

כמובטח, נפגשים בסתיו. Brownstone  הוא הראשון מבין שנים עשר לקים - את כולם תראו כאן בפוסטים הבאים -מקולקציית הסתיו של צ'יינה גלייז - Metro שמה. אני מאוד אוהבת את שם הקולקציה, שטמונה בו הבטחה לצבעוניות אורבנית קשוחה, רחובית, ואפרורית כלבבי. הקולקציה בפועל מקיימת את השם רק באופן חלקי, ולצד גווני מטרו מהוהים תמצאו גם: 1. גוונים נשיים סטנדרטיים מלוקקים שאיכשהו תמיד נדחפים לכל קולקציה, לא משנה מה. 2. גוונים נאים שקולקלו על ידי שימר אכזר. 3. גליטרים שאת דעתי עליהם אחסוך לעת עתה ואחשוף רק כשיגיע תורם.

Brownstone  שלפניכם הוא אולי הלק האהוב עלי ביותר מהקולציה. קרם חום יפהפה, לא כהה ולא בהיר, עם אלמנט אדמדם כתמתם לא משתלט. גוון סתווי מושלם.
הימור שלי - סמי יאשר.

הפורמולה מצטיינת. לא רק בלק הזה אלא גם ברוב הלקים הבאים שתראו - אטימות מושגת כבר למין השכבה הראשונה. שלמות ועומק גוון יושגו במלואם בשכבה השניה.


להשיג בטראנסדיזיין או באיביי.


27 תגובות:

 1. בצבע הזה סבתא שלי עושה פדיקור. בחיי. אני יודעת שזה לא צבע "סבתאי" בהגדרה, אבל הוא מעלה לי קונוטציה מיידית של ניחוח נפטלין.
  מה שכן, אהבתי את השם.

  http://www.youtube.com/watch?v=KVYDnQwi3OQ

  זה היה האלבום האהוב עלי בתיכון.

  השבמחק
 2. עלייך הוא נראה מאוד יפה. עליי הוא היה מחריד והאמת שאת הצבע מראש לא אהבתי והעברתי אותו הלאה למישהי שתעריך אותו יותר ממני . הקולקציה הזו מאוד מוצלחת בעיניי ואני מחכה כבר לחורף [או לפחות סוג של כדי להוציא אותם לאור].

  השבמחק
 3. מסכימה עם הבולשת- לך הוא מחמיא מאוד. אני לא אלך איתו...
  הוא מאוד סתווי.

  גם הוא בעל גלוס מרשים?

  השבמחק
 4. מרג'ורי - אין לי בעיה עם סבתאיות. וגם - נתת לי רעיון לפדיקור הבא!

  הבולשת - אני לא מחכה לחורף בשביל להוציא לאור את צבעי הסתיו, ומרגישה שמספיק קר לי להסתובב איתם אף בימים אלה... תודה, גם אני חושבת שהלק הזה נראה עלי לא רע, אבל קשה לי להאמין שהוא יראה מזעזע על מישהי. נראה לי שזה יותר קטע של לאהוב או לא לאהוב את הצבע.

  פיצ'ה - כן. מדובר בגלוס טבעי של הלק. הוא לא צולם עם טופ.

  השבמחק
 5. אני בדעה שונה לחלוטין ממך...לא מחבבת לגמרי

  השבמחק
 6. טוב ויפה מרינה. זכותך לדעה משלך. למותר לציין שאינני מופתעת כלל וכלל - שונות בטעמים בענייני לקים בינינו איננה דבר חדש :)

  השבמחק
 7. אויש, פשוט מזעזע.
  בדיוק הנטייה האדומה ככתומה שלו היא זו שנותנת לו מראה של שילשול...
  בכל מקרה אני מניחה שהתחלת איתו לא כי את אוהבת אותו אלא מידיעה שאנחנו לא וככה המצב יכול רק להשתפר עם שאר הלקים בקולקציה...

  השבמחק
 8. לא, לא! אני באמת ובתמים אוהבת אותו. אני אמנם נהנית להקניט כל מי שטעמו שונה משלי, אבל לעולם לא אזייף חיבה או אהבה ללק רק כדי להיות בעמדת מיעוט.

  השבמחק
 9. לא התכוונתי שאת לא אוהבת אותו, התכוונתי שזו לא הסיבה שהוא ראשון...

  השבמחק
 10. אה :) האמת, אני לא יודעת למה הוא נפל הראשון באמת, אבל זה לא מהסיבות שאת מייחסת לי. בכלל לא עלה בדעתי שהוא יעורר כל כך הרבה סלידה (אני עדיין מסרהת להאמין - הוא נראה לי כל כך יפה!)...

  השבמחק
 11. בהתחלה חשבתי שאוהב אותו עד שגיליתי שהוא נוטה לחום ואז ויתרתי עליו.

  מה שכן, אני עדיין חומדת בשחור עם הנצנצים האדומים שכרגע שמו ברח לי..

  השבמחק
 12. מה זאת אומרת ״נוטה לחום״ ? הוא לגמרי חום.
  מההוא שאת חומדת נפטרתי ראשון :)

  השבמחק
 13. בתמונות הראשונות הוא היה ניראה אדום נוטה לחום.
  לגבי זה שנפטרת ממנו - חבל שלא ידעתי:-\ למה לא אהבת?

  השבמחק
 14. אני טיפוס של קרמים או של גליטרים מופרכים. לקים שימריים פשוט לא עושים לי את זה ( ואם כן זה מאוד נדיר).

  את תמיד יכולה ליצור קשר ולשאול על לקים חדשים. אין לי סבלנות כרגע לעדכן את דף המכירה, כך שאני מוכרת לאלה שיוזמות בעצמן ושואלות...

  השבמחק
 15. בקבוקית יקרה (מותר לי לקרוא לך כך?) את מביאה לי את הסתיו למה? עדיין חם בחוץ, מה בוער לך.

  אם היו נותנים לי את הלק במתנה הייתי משאירה אותו אצלי אבל לעולם לא הייתי עונדת אותו, , לא כמניקור ובטח שלא כפדיקור, הוא ממש לא יפה ולא אספר אסוציאציה של מה הוא מעלה בי...

  מטרו ואורבני זה הכי אני, אבל מן הסתם יותר הנשיים והמנצנצים שבחבורה.

  המניקור שלך כרגיל נהדר, נראה גם שהמרחה של הלק נהדרת, נעלמה לי הפינה היומית של המניקור/פדיקור, חבל אהבתי אותה...

  השבמחק
 16. לי לא חם בכלל ואני כבר שבועיים לפחות מסתובבת עם ג'קטים ובגדים ארוכים, כך שאני לא יודעת על מה את מדברת. אבל גם בלי כל קשר, מהלקים של הקיץ לא שבעתי נחת, על כן אני מנסה את מזלי בקולקציות הסתיו.

  לא הבנתי למה היית שומרת את הלק על אף האסוציאציות שהלק מעורר בך ועל אף שלא היית לובשת אותו (כי לק לא זורקים?)

  פינת המניקור פדיקור נעלמה כי לא היה לי זמן לעדכן אותה. לכשיהיה זמן שוב - גם הפינה תשוב.

  השבמחק
 17. כשיגיע תורך להיסקל באבנים על השימוש בלק הזה, אצטרף אלייך ונברח יד ביד, אל שקיעה מרוחה בגוונים של קקי- כי אני אהבתי אותו, כן, אהבתי אותו! והייתי גם רוכשת אותו אילולא Sly as a fox של מאק לא היה בדרך אליי

  השבמחק
 18. תודה לאל, סופסוף חסידה אחת בסדום! חשבתי שכבר לעולם לא תימצא לי שותפה. זה הרגיש בודד (גם אם מחשל!) להיות היחידה שאוהבת את הלק הזה. חזון הבריחה שלך ריגש אותי עד עמקי נשמתי!

  השבמחק
 19. בגדול, לא הצלחתי להתרשם במיוחד (עד עכשיו) מהקולקציה הזאת. אבל אולי תפתיעי אותי.. אין לדעת..
  מה שכן, כבר הפתעת אותי, מה לך וללק הזה?
  אחרי הכל, ולפני שאת אומרת מילה הוא יכול להראות או להתפס כחום אבל בעיני הוא בסופו של דבר יהיה בורדו כהה.. או בלשון העם (/גבר ממוצע) - אדום! ;)

  השבמחק
 20. טעות, טעות, טעות בידייך, מיטל, אם את חושבת שהוא אדום. אולי המסך שלך משקר לך, אבל בי נשבעתי שבמציאות הוא לגמרי חום. הנטיה האדמדמה היא איזושהי איכות של הגוון - בשום פנים ואופן לא משהו שהופך את הלק לאדום. אגב, אני יודעת שהרבה סווטצ'ים ברשת מראים את הלק הזה כהרבה יותר אדום מכפי שהוא, על כן אדגיש ואומר: אדום הוא לא!
  על אף האמור, וכדרך אגב, אציין שמכלל האדומים שיש - אלה הנוטים לחום (שוב, לא כמו הלק הזה - הוא לא אדום הנוטה לחום בשום פנים) עדיפים עלי יותר.

  השבמחק
 21. הוא מסוג הלקים שלא תראי עלי בגלל שהוא חום כמו הצבע של לבנה. לא תתפסי אותי עם צבע כזה, אבל לך הוא מחמיא מאוד! יאמר לזכותו גם שהגימור המבריק הזה נראה מעולה

  השבמחק
 22. כמו הצבע של לבנה? לא הבנתי. לאיזו לבנה התכוונת - לבנה ירח או לבנה של בניין? אף אחת מהאופציות לא עושה לי אסוציאציה לחום כזה. אנא הסבירי!
  הגימור אכן מבריק ויפה.

  השבמחק
 23. התכוונתי ללבנה של הבניין :) הכוונה לסוג של הגוון. היה לי לק מאוד דומה של אורלי, שאחרי פעם אחת העברתי הלאה.

  השבמחק
 24. אם ככה זה די ברור..
  אני לא אוהבת חומים! ולכן נורא קשה לי למצוא אחד שאני מחבבת.
  דווקא עם אדוים אני בסדר, תלוי באדום.
  אבל כנראה שהשילוב כאן איכשהו הצליח להרגיז אותי..

  השבמחק
 25. עדן - אני לא כל כך מכירה לבנים חומות בגוון הזה, כך שאצלי לא מתעוררת אסוציאציה כזאת.

  מיטל - לא רק אותך, יקירה! את כולן הוא הרגיז איכשהו (חוץ מאותי ואת לובה). ותהרגי אותי, אני לא מבינה את זה - הוא עכשיו לק הפדיקור שלי, ואני מוצאת אותו יפה עד כאב.

  השבמחק

הפוסטים הנצפים ביותר בכל הזמנים