יום ראשון, 14 באוגוסט 2011

ריגושים זולים: שלושה לקים של...

ביוטיקייר! (וכל הכבוד לפיצ'ה שבאורח פלא ניחשה נכונה!)

האדום שהדאיג אתכם כל כך בפוסט הקודם היה לא אחר מאשר האדום הזה:

ולא. לא המרתי את דתי.  אמרתי זאת תמיד ואומר זאת שוב - לק אדום זה גועל נפש, במיוחד בתקופה כמו זו שלנו, בה כל אשה צודקת ברחוב מתהדרת בציפורניים אדומות. כשלעצמי, אהיה מוכנה להסתכל שוב על לק אדום רק אחרי שהוא לגמרי יצא מהאופנה, כשאף אחת (חוץ מקומץ זונות וזקנות -  ממש כמו שהיה בשנות התשעים, בהן לק אדום נחשב למשוקץ) לא תעז לצאת עם ציפורניים אדומות מהבית. אולי אז תראו אותי מסתובבת עם לק אדום ברחובות, יורקת קליפות של גרעינים לכל עבר, מגחכת על הלקים הכחולים, הירוקים והצהובים שיעטרו את ציפורני ההמון הצודק. עד אז - אני יורקת על כל ציפורן וציפורן מציפורניכן האדומות.
למי מביניכן שאיננה מעוניינת לחכות איתי עד אז כדי ללבוש לק אדום יש לי הצעה עממית:  לק של ביוטיקייר העונה לשם 54 (!) בארבעה וחצי שקלים. האדום הזה עושה את העבודה בשכבה אחת בודדה. הפורמולה סמיכה ומספקת חוויית מריחה נוחה בהחלט. חוץ מהאדום הכל בסדר.

01 הוא כבר סיפור אחר לגמרי. מדובר בצהוב ספק פסטלי ספק בוהק שמאוד מזכיר לי ממתק (נדמה לי שאף הוא משנות התשעים. על כל פנים מאז לא נתקלתי בו) שנקרא "בננית".  אם זכרוני אינו מטעני היה זה ממתק רך וג'לטיני שקצת מזכיר מרשמלו במרקמו, מצופה שוקולד או אחד מחיקוייו, שהדיף ניחוח בננה כימי מהמם.
שטופת נוסטלגיה לבננית, לשנות התשעים, לתום שאבד לנצח ולכבשה דולי אני לא באמת יכולה שלא לאהוב את הגוון של אפס אחד.  מסקנת ביניים: אפס אחת לטובתו.
מאידך - פורמולת האימים וזוועות המריחה (שלוש שכבות - אין הנחות) לא ממש עושים עמו חסד.  מסקנה סופית ברוח שנות התשעים: כבר עדיף רצח רבין, רצח עם ברואנדה או מוניקה לוינסקי.

ואחרון חביב - 96.  גליטר סגגלגל-ורדרד הולוגרפי למטרות ליירינג בלבד. זהו למעשה הגליטר המאורך הראשון שאני רואה בישראל. אף על פי שאני לא עושה ליירינג משמח אותי לדעת שיש גליטר ארוך בישראל. זה גורם לי להרגיש ארוכה וצודקת.
עשיתי איתו שני נסיונות ליירינג. הראשון צפוי ובלתי נמנע והשני מופרך אך משעשע.

 על לק כהה (ווילד ויסטריה של אורלי) -
על אפס אחד:
אינפורמציה לקלקנית שעשויה לעניין: הלקים של ביוטיקייר כנראה עמידים מאוד. לא בדקתי זאת בעצמי אבל קראתי בבלוג של מרינה שלק של ביוטיקייר החזיק עליה חמישה ימים!

להשיג בסניפי ביוטיקייר או באתר האינטרנט.

שימו לב: אני מוכנה לתרום את שלושת הלקים לכל המעוניין/ת. קבלתם לא תהיה כרוכה בהגרלה או רישום, אבל המעוניין (שיצור עמי קשר במייל) יצטרך לאסוף אותם פיזית ממני בהרצליה. לא יהיו משלוחים הפעם, צר לי.

ג"נ: את שלושת הלקים קיבלתי להתנסות מהחברה. 
10 תגובות:

 1. חחח זה היה הפקק שרמז לי=]

  יש לי את הצהוב הוא ממש כייפי

  והלקים שלהם עמידים- אבל רק עם טופ, אחרת הם לא מתייבשים

  השבמחק
 2. אח, פוסט משובח!!

  האדום אכן הוא אדום וגם בי יש משהו עם רנטי ללק אדום מצד שני יש רגעים שאננ מרגישה אחרת ולכן יש לי 2 אדומים שלמים באוסף..

  בננית? נשמע לי מוכר קלות... הגוון אכן נראה משהו שתתחברי אליו אבל אכן לא עם הפורמולה הזאת.. באופן משעשע גם חובבת צהובים אני לא, למרות שיש משהו מתוק לגמרי בלק הזה. באוסף שלי, כלא חובבת, ישנם גם 2 צהובים. אולי אפילו חסר צהוב בסגנון הזה אבל לא עם מרקם כזה..

  הגליטר המאורך מגניב בעיקר עם הלק הכהה ושאפו לביוטיקר על הבאת הקונספט לארצנו הקטנה..

  השבמחק
 3. הצהוב הזה ממש יפה, נראה קרמי אטום מספיק.
  האדום לא נראה טוב, אולי זו התאורה. ושכבה אחת?...
  על השלישי יש צורך שאתייחס בכלל?...
  בכל מקרה הלקים האלו לא רלוונטיים עבורי.

  השבמחק
 4. טוב תמשיכי לשנוא אותי כי אני אוהבת רק את האדום פה.
  ובקשר לעמידות-רק עם טופ סשה ניסיתי

  השבמחק
 5. הצהוב נראה מיוחד וגם השלישי מיוחד על לק כהה, אני רואה יותר ויותר בנות מנסות את לקים של ביוטיקיר אולי שווה לקפוץ
  שבוע טוב:)

  השבמחק
 6. עדיף רצח רבין? רצח עם ברואנדה? סליחה! יש גבול לכל תעלול. יש פרות קדושות שאסור לשחוט. עם כל הכבוד לגליטר ולשימר ולשכבות הכיסוי, במיוחד עכשיו שהעם יוצא לרחובות במחאה צודקת - אסור לנו לאבד צלם אנוש. הפוסט הזה גרם לי להסיר את הלק ולמרוח היום ניוד (OPI, קולקציית "רילוקיישן" של סתיו 2008) למרות שידוע לכולם עד כמה זה קשה לי. זו המחאה הקטנה שלי, מתחת לגרבי קיץ

  השבמחק
 7. "בננית" בשנות התשעים לא ממתק.
  זו היתה אמפולה מזכוכית שסופקו שלוש ממנה בערכת האב"כ שחולקה לחיילים (בלבד) בתיק שנקשר לירך.
  מלחמת המפרץ.
  בזמן אזעקה, אחרי שחבשו מסכות, החיילים היו שוברים אמפולה אחת; ריח הבננית, כפי שתיארת, מתקתק וכימי, היה חודר אם המסכה לא אטמה כראוי.

  סמי ראה מה קורה למי שלא הרכיב את המסיכה כראוי. זה היה מחזה שאפשר להגדיר כ"שונה" או "אחר" או "מיוחד".
  בזמן ומקום אחרים כמובן, במלחמת המפרץ לא נעשה שימוש בחל"כ בישראל.

  השבמחק
 8. פיצ'ה - דווקא לא זכורות לי בעיות ייבוש רציניות (אבל מצד שני, מה אני מבינה).

  מיטל - תתפלאי, גם לי יש שני אדומים באוסף. אבל בניגוד אליך אני אף פעם לא מרגישה צורך ללבוש אותם. מחכה לעתיד אפוקליפטי ממין זה שתיארתי כדי להתאדם לי בשקט, הרחק מההמון האדום.
  אני אפילו לא בטוחה שביוטיקר הביאו את הגליטר המאורך לארץ. זו פשוט הפעם הראשונה שנתקלתי, אבל אני מבינה מעט מאוד בלקים ישראלים.

  דנרה - לא, זו לא התאורה, אדום פשוט לא נראה טוב על כל אחת. אין מה לעשות.

  מרינה - לשנוא? למה שאשנא אותך? בשביל לירוק על כל אחת מציפורנייך האדומות אינני זקוקה לשנאה. אפרופו ציפורניים אדומות - יצא לי לדבר עלייך מאחורי גבך אתמול בפייסבוק. אמרתי שאת היחידה שאני מכירה שאדום (וגם ורוד כמדומני) נראה עליה טוב. זה נכון - אדום נראה עלייך נפלא. אבל אני עדיין הייתי מעדיפה שתבחרי בגוונים אחרים.

  בתאל - שווה לקפוץ ולא רק בגלל הלקים. החנויות של ביוטיקייר מקסימות ויש שם המון דברים קטנים ושימושיים

  דשתי - בבלוג שלי אף אחד - אבל אף אחד - לא יאיים עלי בניוד. אם משהו לא מוצא חן בעיניך אתה מוזמן לעשות לעצמך רילוקיישן

  סמי - ריגשת אותי כפרה! אני יכולה להיות האמפולה שלך?

  השבמחק
 9. ראיתי שדיסקסתן עליי. החלטתי לקבל את המחמאה בשקט כדי לא להתערב בדיון שהתרחש שם. את לא יכולה להגיד שאני לא מנסה. לפני שנתיים אם היית אומרת לי שאעבור שבוע עם לק ירוק הייתי צוחקת. היום? FOUR LEAF אכן הציץ לא מזמן.

  השבמחק
 10. ואו דשתי הפיל אותי לרצפה! לא יודעת אם אצליח להרים את עצמי חזרה היום..

  יש מצב שסמי צודק לגבי הבננית אבל כן זכור לי חטיף כמו שאת מתארת. זה אילו שיש אותם גם בצורת אבטיח?

  וקטעים לא נורמליים עם "איפור מקצועי". אין ספק שהוא יודע מהי פרובוקציה חחחחחח (או שלא..)

  השבמחק

הפוסטים הנצפים ביותר בכל הזמנים