יום רביעי, 16 במרץ 2011

Color Club Revealed

לקלקני אביב שלי, קולקציות חדשות של קולור קלאב זה אך הפציעו. לאחרונה שוחררו שלוש קולקציות אביב/קיץ חדשות מבית קולור קלאב, שלושתן נמצאות בטראנסדיזיין וניתנות לרכישה שם.
למעשה קצת רעדה לי היד כשהזמנתי לקים של קולור קלאב, ובייחוד את אלה מקולקציית  Alter Ego  שזכתה לביקורות לא הכי נלהבות בבלוגי לקים שונים בעולם.  את השיפוט שלי על הקולקציה אשהה לעת עתה, ברשותכם, לזמן שיהיו לי מחשבות מאורגנות ומסודרות יותר, אבל בשלב זה אומר רק שכאשר קיבלתי אתמול את שתי ההזמנות שלי מטראנסדיזיין (ובהן 18 לקים משלושת הקולקציות של קולור קלאב), משהו בי נתעורר לחיים, ודומה כי התשוקה אל הצבע חזרה אלי לאחר תקופה רדומה משהו. אבל כל זאת מאוחר יותר. בואו נתמקד בכאן ובעכשיו.

Revealed מקולקציית Alter Ego הוא ורוד חמים, אפרסקי אפילו, ולו שימר שחשבתי שיהרוס הכל. השימר דווקא לא הרס כלום באופן מפתע ואף על פי שהוא ניכר בהחלט בבקבוק, על הציפורן נוכחותו מינימלית עד כמעט בלתי מורגשת. ל Revealed יש נוכחות מאוד מעודנת על היד הבהירה, וגם אם אינו ניודי, הוא איננו מתבלט בשום אופן (לצורך השוואה Van D'go של אסי הוא בעל נוכחות דומיננטית בהרבה ביחס אליו).
יש כאן שלוש שכבות, ואין בפורמולה שום דבר מיוחד שצריך להרתיע. הפסטלים של אסי מקולקציית האביב האחרונה לא נמרחים טוב יותר ואין להם שום יתרון בפורמולה על פני אלה של קולור קלאב, ואני מציינת זאת על מנת לאזן במקצת את הביקורות האיומות על הפורמולה שנכתבה בבלוגי לקים שונים בחו"ל. 

גוון מחדש ומהפכני? לא, אבל כן נחמד וקייצי. אני אוהבת את הגוונים הורודים הפסטליים, ובמיוחד את אלה החמימים מעט. למעשה יש פחות כאלה ממה שאפשר היה לחשוב, ובשנים האחרונות חוץ מ Van D'go של אסי, לא ממש יצאו ורודים אפרסקיים מהסוג הזה. לעת עתה - וכל זמן שאין הצפה מעייפת של השוק בגוון הזה - אני לגמרי בעד.

13 תגובות:

 1. צבע מאוד נחמד גם הפורמולה שלהם לדעתי לא רעה בכלל, אני אישית פחות אוהבת אותם בגלל הריח החזק

  השבמחק
 2. התמונה האחרונה מאוד מחמיאה ללק.
  אני חושבת שלקולור קלאב יש יתרון אחד (ואולי יותר אבל זה בפעם אחרת) וזה כמות ההיצע של לקים שיש להם. 18 לקים קיבלת?!תתחדשי!

  השבמחק
 3. צבע מקסים! אהבתי לגמרי! אולי אחרי הסקירות שלך אבחר לי כמה קולור קלאב כדי שאנסה אותם סוף סוף.
  VAN D'GO בדרך אליי :)

  השבמחק
 4. Nice color!
  Really liked:)

  השבמחק
 5. גוון יפיפה! חמים ונעים!

  השבמחק
 6. הלק הזה מהמם לגמרי!
  מבינה שיש למה לצפות אחרי הזמנה מטראנס :-)

  השבמחק
 7. אני מסוגלת לחבב אותו רק בגלל שאני כרגע עם הפיצ'י קין עלי. שהוא יותר אפרסקי ממנו ובעצם הוא לא ורוד כמוהו..
  לא משנה.. שעה עייפה יום נוראי!

  השבמחק
 8. ksyu Style - ריח חזק? כאדם רגיש מאוד לריחות אין לי מושג על מה את מדברת. אולי יצא לך להכיר פורמולות ישנות של לפני כמה שנים? אלה של השנה האחרונה מריחים רגיל לגמרי ביחס ללק.

  מרינה - כן, 18 לקים. שתי הזמנות של 9 כל אחת. זה באמת יתרון כשהקולקציות גדולות/

  עדן - את בהחלט צריכה להתנסות בקולור קלאב. זה שלא התנxית עד כה זה סוג של חור בהשכלה :)

  Anonymous - Thanks! I like it too

  שובל - מסכימה. בהחלט גוון נאה וחמים

  דנרה - הוא לא רע, הא? וכן - יש עוד 17 לקים חדשים לפחות (הזמנה מcherry culture) אף היא בדרך

  מיטל - הפיצ'י לגמרי אפרסקי. זה ורוד עם אלמנטים אפרסקיים. לא חשבתי שתחבבי. את לא כמוני רכיכה של ורודים

  השבמחק
 9. חחחח

  מה שכן, תהיתי אם זה הלק שאת מחפשת. היה לק אחד אני חושבת שהוא היה יותר טיפקסי כזה שאמרת שאת מחפשת גירסה עם פורמולה טובה. דומה?

  השבמחק
 10. אם את מתכוונת לוינטג' קוטור של קולור קלאב אז מבחינתי הוא שייך לקטגוריה אחרת לחלוטין. ודאי ש revealed הוא לא תחליף לו, אבלאני מחבבת אותו בפני עצמו. אגב, דיופ לוינטג' קוטור טרם מצאתי...

  השבמחק
 11. כן, דיברתי עליו. אבל את יודעת, אני וורודים.. לכי תדעי מה זכרתי..

  השבמחק
 12. היי אהבתי את הפוסט , ידוע לך כמה יעלה לי לעשות משלוח מטרנסדיזיין לארץ ? תודה :-)

  השבמחק
 13. שמחה שאהבת!
  משלוח מטראנסדיזיין עולה 20 דולר ל - 9 לקים

  השבמחק

הפוסטים הנצפים ביותר בכל הזמנים