יום חמישי, 10 ביוני 2010

הזכיה הראשונה שלי אי פעם ב Giveaway: מארז מיני מקולקציית OPI South Beach


נורא משמח לזכות ב Giveaway. לא היה לי מושג עד שזה לא קרה לי...
ההגרלה היתה מטעם בלוג הלקים החדש והממומלץ Happy to Polish, ואנצל הזדמנות זו כדי להודות שוב לואלרי, בעלת הבלוג המקסימה.

זכיתי ברביעיית המיני החמודה שלפניכם, והיא כוללת שלושה לקים מקולצקציית South Beach  של OPI מ 2009 וטופ שאני עומדת לנסות בקרוב שנקרא Rapid Dry TopCoat. לא היה לי אף לק מהרביעיה הזאת קודם לכן.Done Out in Deco הוא קרם סגול פסטל, ומיד כשראיתי אותו חשבתי על Rumple’s Wiggin מקולקציית שרק. הם נראים דומים מאד בבקבוק:


בפועל הם שונים למדי, ו Done Out in Deco התגלה ככהה יותר, עם מעט אפרפרות מאובקת שאני מאד אוהבת. בעיניי Done Out in Deco הוא הרבה יותר מוצלח. גם הפורמולה שלו טובה בהרבה, הוא נמרח בצורה אחידה מאד ודורש שתי שכבות בלבד  - דבר נדיר בהחלט בהקשר של פסטלים.לצורך השוואה, ככה הוא נראה ליד Rumple’s Wiggin:
זרת וקמיצה - Rumple’s Wiggin
אמה ואצבע -  Done Out in Deco


Suzi & The Lifeguard הוא מסוג הצבעים שלעולם לא הייתי קונה על דעת עצמי ואם הייתי רואה בקבוק שלו בחנות לא הייתי מקדישה לו מבט נוסף. עם כמה שאני אוהבת ורוד - ואתן יודעות שאני אוהבת - השימרים הבהירים פנינתיים האלה לא עושים לי את זה. איזה מזל שלא אני הייתי צריכה לבחור הפעם וקיבלתי אותו בעל כורחי! על הציפורניים הוא התגלה כורוד עדין וכמעט ניודי. מתוק לגמרי... אין לי ספק שאני אלבש אותו. המקרה הזה בהחלט גורם לי להטיל ספק בשיפוטים המוקדמים שלי ולרצות לבחון אותם מחדש. Overexposed In South Beach הוא סגול מג'נטה עם שימר עדין, וחוץ מ"מדהים" באמת שאין לי הרבה מה לומר עליו...
זה עוד אחד מהצבעים האלה שעל סמך הבקבוק לא היה עולה בדעתי לקנות, אבל על הציפורניים הוא הפתיע בגדול. לצערי אף אחת מהתמונות לא משקפת אותו בצורה טובה מספיק.
הפורמולה של כל השלושה היתה מושלמת. המריחה היתה חלקה ונטולת בעיות. רק Suzi & The Lifeguard דורש ארבע שכבות לאטימות מלאה, אבל זה מסוג הצבעים שבהחלט יכולים לעבוד טוב גם כשהם שקופים יותר.
אני נורא שמחה שיש לי את הלקים האלה בזכות Happy to Polish. לא הייתי יכולה לבחור לעצמי טוב יותר!

13 תגובות:

 1. אולי היה כדאי לפצל את כל הביקורות הללו לפוסטים נפרדים גם ברמת החיפוש הקל יותר אחר כך וגם כדי לתת פרסום חוזר לבלוג עם השם המעולה "הפי טו פוליש".

  כך או כך, Rumple’s Wiggin עדיף לטעמי על ה - Done Out in Deco. אולי כי הוא בהיר יותר ואני, כידוע - אוהב בהירים. הבהיר יושב איך שהו טוב יותר על הציפורן שלי ומצריך פחות שכבות.

  דשתי

  השבמחק
 2. תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.

  השבמחק
 3. תתחדשי! הצבעים נראים מעולה על הציפורניים למרות שהאריזות שלהם בכלל לא עושות חשק, כמו שאמרת- הפתעה :)

  השבמחק
 4. דשתי, על טעם וריח אין להתווכח כמובן, אבל Rumple’s Wiggin דורש שלוש שכהות מינימום בעוד שDone Out in Deco דורש רק שתיים (אפילו עם אחת אפשר להסתדר).

  לובה, תודה:) זוהי אכן הפתעה, ואני מאד מרוצה ממנה!

  השבמחק
 5. ורק אני חיבבתי את הוורוד והסגול שאחורי זה... :)

  השבמחק
 6. לא הבנתי... למה רק את? אני חיבבתי אותם מאד.

  השבמחק
 7. הסוזי הוורדרד ללא ספק לוקח את שאר הצבעים בהליכה...

  השבמחק
 8. מברוק, כשאת זוכה כולנו מרוויחות!

  השבמחק
 9. Macabre Doll, שמחה שהתחברת לסוזי!
  דנרה - כפרה עליך.

  השבמחק
 10. תתחדשי, שלושה צבעים סוכרתיים נהדרים!

  השבמחק
 11. הופס, התכוונתי "סוכריתיים", כמובן.

  השבמחק
 12. חוללההההה על OVEREXPOSED IN SOUTH BEACH
  ואף אחת לא הייתה שותפה להתלהבותי עד עכשיו כי, בדיוק כמו שאת אומרת, בבקבוק הוא לא נראה משהו וגם מאוד קשה לתפוס בתמונות את ה"קטע" שלו.
  תתחדשי!

  צונית.

  השבמחק
 13. Kaur - למקרה שלא שמת לב, הבלוג הזה הוא פרו סוכרתי :)
  צוניתי, שמחה להיות שותפה להתלהבותך. בהחלט נרשמה התלהבות בגזרתנו! אני ממש מחכה לזמן המתאים ללבוש אותו... נראה לי סתיו.. לא?

  השבמחק

הפוסטים הנצפים ביותר בכל הזמנים