יום שני, 24 במאי 2010

פינת הפדיקורהאמת ניתנת להיאמר: לק ברגליים נראה שונה מלק בידיים. הגודל והצורה השונים של ציפורני הידיים והרגליים,  הסביבה הצבעונית של הלק (העור בידיים לא תמיד באותו צבע כמו העור ברגליים, ברגליים הלק הרבה פעמים מופיע בסביבת צבעוניות של נעל בעוד שהלק בידיים מופיע בסביבת העור בלבד), המרחק השונה של הידיים והרגליים מהעין -  כל אלה משנים את מראה הלק, גם אם מדובר באותו צבע בדיוק.
בדיוק משום כך חשבתי שאולי יש פה מקום לפינת פדיקור - פינה שבה אני אביא מדי פעם תמונות של לקים המצולמים על ציפורני הרגליים במקום על ציפורני הידיים. 

והפעם - ניאונים. אני חסידה גדולה של ניאונים  ורוב הקיץ הם הם פשוט לא יורדים לי מהרגליים (כמו פטריה - לא מצליחה להיפטר מהם, וגם כשמצליחה יש ללהם תמיד נטיה לחזור)

Flip Flop Fantasy  של צ'יינה גלייז. 

ו Pool Party של צ'יינה גלייז.


9 תגובות:

 1. שניהם מהממים, גם על הידיים וגם על הרגליים.
  אני אוהבת במיוחד את ה- Flip Flop, אבל כמובן שקניתי את שניהם מיד בעקבותיך :-)

  על רקע הנעליים הלבנות (זארה?) הלק נראה מודגש ומדהים במיוחד!

  השבמחק
 2. גם אני אוהבת במיוחד את Flip Flop. אני חושבת שהוא הרבה יותר מיוחד. מה שקצת מפריע לי זה מצב הפורמולה אחרי כמה שימושים - קצת סטריקית. אצלך זה גם ככה?

  השבמחק
 3. זה פחות קשור ללק ...סנדלים מדהימים.ממש יפים :)

  השבמחק
 4. תודה!
  וברוכה הבאה לבלוג!

  השבמחק
 5. רק בשבוע הבא הלקים נוחתים אצלי עם ידיד שמגיע מקנדה. מביא לי את שניהם וגם את הצהוב/כתום המסנוור. אין לי מושג למה רציתי אותו בכלל. אולי בגלל שהוא כל כך מחריד הוא כל כך מיוחד, הגיוני?...

  השבמחק
 6. הכתום הוא מדהים וקניה מוצלחת באופן ודאי, אז הסירי דאגה מלבך.

  השבמחק
 7. שניהם נראים כל כך חמודים ! ממש פדיקור מדליק וקיצי :-)))

  השבמחק
 8. הסנדלים הלבנים מדהימים!
  וגם הלק :)

  השבמחק

הפוסטים הנצפים ביותר בכל הזמנים