יום שלישי, 26 בינואר 2010

Wonderland: קולקציית מיני של Color Club לחורף 2009 


Wonderland היא קולקציית גליטר חמודה בבקבוקי מיני (7 מ"ל לבקבוקון), שקניתי באיביי כאן , בעלות של עשרה דולר + עוד קצת עבור המשלוח. 
קניתי את המארז  הזה למעשה רק בגלל Under The Mistletoe, הלא הוא הגליטר הירוק המופלא, אבל גם Yule Love It, הגליטר האדום, הפתיע לטובה. הגליטר השלישי בחבורה -  Wonderland -  הוא לא יותר מאשר עוד גליטר כסוף סטנדרטי מהסוג שכמוהו רואים הרבה - הוא לא רע באופן יוצא דופן, אבל לחלוטין שגרתי ומשולל יחוד. 
Under The Mistletoe הוא ג'לי ירוק בהיר עם גליטר כסוף. נראה קצת כמו ציפוי דשא על הציפורניים. לק כלבבי! 


Yule Love It הוא לא עוד Ruby Pumps,  ואף על פי שבתמונה הוא נראה אדום למדי, אני אפילו לא בטוחה שהוא נכנס לקטגוריה של אדום. הוא הרבה יותר ורוד מאשר אדום, ואני אוהבת אותו הרבה יותר מאשר את Ruby Pumps, שעם כל ההערכה שלי אליו הוא עדיין לק אדום, ולק אדום זה עדיין דבר מאד בעייתי מבחינתי.
Yule Love It  הוא הגלאם בהתגלמותו. כדי להבין את הצבע נסו לדמיין לוליינית בקרקס עם בגד גוף ורוד מנצנץ, או זמרת אופרה בעלת טעם רע במיוחד לובשת שמלת פאייטים במג'נטה עמוק, או  את דייויד בואי באחד מהקוסטיומים המטאליים שלו. התמונות לא משקפת לדאבוני, ונותנות מושג קלוש בלבד על הצבע האמיתי, אבל  הנה הן בכל זאת: 

 


 Wonderland הסתמי משהו נראה כך:
כל שלישיית הלקים דרשו שלוש שכבות כדי להגיע לתוצאה המצולמת. הבקבוק הרביעי במארז הוא Top Coat שקוף, שאותו טרם ניסיתי.
על האריזה מצוין שהפורמולה נטולת פורמלדהיד, טולאין ו DBP


2 comments:

 1. היי!
  כמה שזה יפה, וכמה הציפורניים שלך מטופחות. בחיי שכולי קנאה! (-:
  הירוק ממש מקסים

  השבמחק
 2. שמחה שאהבת, חן. הירוק באמת מקסים.
  ותודה על הקומפלימנטים!

  השבמחק

הפוסטים הנצפים ביותר בכל הזמנים